Knygos „Žmogaus būties horizontai” pristatymas

Rašytojas, politologas, visuomenininkas Marius Kundrotas pristato savo ketvirtąją knygą „Žmogaus būties horizontai”. Tai ilgus metus trukusių apmąstymų apie esminius žmogaus gyvenimo aspektus rezultatas. Knygoje nagrinėjamos temos „Žmogus ir Dievas”, „Žmogus ir bendruomenė”, „Žmogus ir valstybė”, „Žmogus ir pasaulis”. Joje gausu krikščioniško tikėjimo subrandintų įžvalgų ir argumentų pačiais sudėtingiausiais šiandieninės visuomenės gyvenimo klausimais. Ši knyga – tai šviesos pliūpsnis į kiekvieno skaitytojo sąmonę.

Susitikime jos pristatyme!

Knygos pristatymą palydės disidentas kun. Robertas Grigas, apibendrins prof. Ona Voverienė. Knygos pristatymą ves VšĮ „Tiesa išlaisvina” direktorius Simonas Streikus.

Knygą galima įsigyti internete: https://www.km.lt/knygos/zmogaus-buties-horizontai.html. Bus galima įsigyti ir ankstesnę autoriaus knygą – „Putinizmas: ideologinė charakteristika“.

PROGRAMA

Pagrindinė knygos misija – paskatinti mąstymą.

13:00 – 13:05 Renginio pristatymas
Vedėjas Simonas Streikus, VšĮ „Tiesa išlaisvina“ direktorius

13:05 – 13:20 Knygos anotacijos autoriaus žodis
Disidentas kunigas Robertas Grigas

13:20 – 14:20 Knygos pristatymas
Istorikas, politologas, rašytojas Marius Kundrotas
Veda Simonas Streikus

Ši knyga pradedama nuo Dievo klausimo, kurio išsiaiškinimas – tiek, kiek tai leidžia koncentruotos apžvalgos formatas – yra pirma, ką žmogus turėtų padaryti, apmąstydamas savo būtį.

Antroje dalyje kalbama apie žmogaus santykį su bendruomene. Svarstoma, kiek ir kuo žmogui gali būti reikšminga viena ar kita bendruomenė ir bendruomenė kaip tokia.

Po to aptariama žmogaus vieta valstybėje, pradedant tūkstantmečių klausimu: žmogus valstybei ar valstybė – žmogui?

Paskutinis skyrius skiriamas žmogaus santykiui su pasauliu – visa žmonija ir visa gyvąja gamta. Aptariami globalizacijos procesai ir globalizmo ideologija, partikuliarizmo problema, žmogaus poveikis gamtai ir vaidmuo gamtoje.

14:20 – 14:40 Auditorijos klausimai ir diskusijos
Moderuoja Simonas Streikus

14:40 – 15:00 Pristatymo apibendrinimas
Prof. Ona Voverienė

Apie savo dalyvavimą prašome informuoti el.p. info@tiesaislaisvina.lt 

Meniu