Švietėjiška protesto akcija „Lietuva – ne Sodoma”

Akcijos organizatoriai dėkoja visiems palaikiusiems, dalyvavusiems, diskutavusiems, rėmusiems! Taip pat dėkoja policijos pareigūnams, kurie saugojo! Dėkojame Dievui už gerą orą, nuotaiką ir šviesų protą! Garsiai ir tvirtai išsakėme, kad nesutinkame su LGBT ideologijos propagavimu, išdalinome daug lipdukų ir lankstinukų, turėjome daug prasmingų pokalbių su praeiviais.

Iki naujų susitikimų kituose renginiuose! 

Atgarsiai spaudoje

2024 m. birželio 8 d. 13:00 – 18:00
Vilnius, V.Kudirkos aikštė

„Tuomet VIEŠPATS tarė: „Šauksmas prieš Sodomą ir Gomorą taip padidėjo ir jų nuodėmė yra tokia sunki, kad aš turėjau nužengti ir pamatyti, ar jie iš tikro elgėsi pagal mane pasiekusį šauksmą““ Pr 18, 20-21  „Tuomet VIEŠPATS lijo ant Sodomos ir Gomoros siera ir ugnimi. Jis sunaikino tuos miestus ir visą lygumą drauge su visais miestų gyventojais ir žemės augmenija“ Pr 19, 24-25

Šventas Raštas byloja, kad Dievas ypatingai nekenčia homoseksualizmo nuodėmės, už ką ir sunaikino Sodomą ir Gomorą. Visa LGBT ideologija yra paremta nuodėme ir jos propagavimu. Apklausos rodo, kad didžioji Lietuvos visuomenės tai supranta ir nepritaria LGBT ideologijos prievartiniam brukimui. Todėl mes renkamės taikiam, ne partiniam protestui, kurio tikslai yra:

  1. Išreikšti nepritarimą LGBT ideologijai ir jos brukimui Lietuvos visuomenei;
  2. Informuoti visuomenę apie sukurtą interneto puslapį stoplgbtideologijai.lt;
  3. Šviesti visuomenę apie LGBT ideologijos žalą ir grėsmę Lietuvos valstybei;
  4. Kviesti visuomenę pasirašyti peticiją, tokiu būdu išreiškiant palaikymą už savo religinius įsitikinimus persekiojamam Petrui Gražuliui.

Akcijos programa

Leidimas iš Vilniaus miesto savivaldybės taikiai akcijai gautas laikui nuo 13 val. iki 18 val. Šiuo laiku V.Kudirkos aikštėje stovės raudonos spalvos palapinė, ant jos bus užrašas „Diskusijų palapinė“. Savanorių komanda dalins praeiviams reklaminius lankstinukus (kviečiame atsispausdinti labiausiai patikusį lankstinuką ir platinti savo draugų rate: „Susitikime!”, „Būk apsišvietęs!”, „Turėk tvirtą poziciją!”) ir lipdukus, kvies į diskusijų palapinę padiskutuoti bei pasirašyti peticiją. Kiti savanoriai laikys plakatus su užrašais „Lietuva – ne Sodoma“, „Lovos reikalus palikite lovoje“, „Ištvirkavimas nėra meilė“ ir kt.

Lipdukai:

Akciją organizuoja krikščioniška viešoji įstaiga „Tiesa išlaisvina“, kuri laikosi principo „Mylėk nusidėjėlį, nekęsk nuodėmės“. Organizacija neskleidžia jokios neapykantos ar nepagarbos LGBT žmonėms, bet kategoriškai nepritaria LGBT ideologijai, kuri prieštarauja visuomenės didžiosios daugumos vertybėms.

Prie akcijos prisijungti kviečiami visi prijaučiantys prigimtinėms vertybėms. Planuojama, kad akcijoje dalyvaus iki 100 dalyvių. Tikėtina, kad jų daugiausiai bus, kai pro renginio vietą žygiuos „Pasididžiavimo“ eitynių dalyviai (tai turėtų būti apie 16:30). Organizatoriai užtikrina, kad laikysis rimties, nesivels į jokias provokacijas. Akcija baigsis 18 val.

Pastaba: akcija bus fotografuojama ir filmuojama, medžiaga talpinama internete.

Akcijos atributika

Kviečiame akcijoje dalyvauti su savo pasigamintais plakatais. Vienintelis reikalavimas iš mūsų pusės, kad jie būtų pagarbūs, nesiektų įžeisti ar pažeminti LGBT žmonių, neskatintų neapykantos. Jei nesugalvojate savo šūkio galite pasinaudoti mūsų sugalvotais šūkiais.

Jei neturite galimybių pasigaminti plakatų, kviečiame dalyvauti su Lietuvos vėliavomis:

Taip pat galite turėti kitų Lietuvos regionų ar savo atstovaujamų organizacijų vėliavas. Jei neturite galimybių turėti didelių vėliavų, rekomenduojame turėti bent mažas vėliavėles, kad išsiskirti iš minios ir parodyti, kad palaikote akcijos idėją.

Pastaba: organizatoriai nesutinka, kad į renginį būtų atsineštos kitų valstybių vėliavos.

Kaip išvengti provokacijų

Provokuoti gali pavieniai nestabilios psichikos asmenys. Turėkite su savimi išmanų telefoną ir visada būkite pasiruošę filmuoti tai, kas vyksta, kad reikalui esant galėtumėte apsiginti ir įrodyti, kad patys nesate provokatorius. Viso renginio metu nepraraskite budrumo!

Bendravimas su žiniasklaida

Organizatorių ankstesnių renginių patirtis rodo, kad sisteminė žiniasklaida yra nedraugiška prigimtinių vertybių gynėjams. Ji visomis priemonėmis bando juos sukompromituoti, iškarpo jų pasisakymus, pateikia šališką informaciją. Todėl esant kontaktui su žiniasklaida kviečiame nesivelti į diskusijas, keliais esminiais sakiniais būti pasiruošusiems paaiškinti savo pilietinę poziciją, o dėl išsamesnės informacijos pasiūlyti kreiptis į renginio atstovą spaudai, kuris budės „Diskusijų palapinėje”.

Atstovas spaudai: Marius Kundrotas, mob. 861614092, el.p. puritonas@gmail.com

Oficialus pranešimas spaudai

Gaukite naujienas pirmieji 

Kviečiame registruotis specialioje registracijos formoje ir gauti visas naujienas apie renginį pirmieji. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi vadovaujantis asmens duomenų apsaugos įstatymais. Bet kada galėsite savo registraciją atšaukti. Jūsų kontaktinė informacija bus naudojama ir ateityje informuojant apie būsimus renginius ir iniciatyvas.

Tapkite akcijos savanoriu

Jei kas nori prisijungti prie mūsų komandos, dalyvauti organizaciniame darbe, akcijos metu dalinti lankstinukus ir lipdukus, padėti užtikrinti tvarką ir saugumą, budėti palapinėje ir rinkti parašus, padėti sutvarkyti aplinką po renginio ar prisidėti kitais būdais taip pat užpildykite registracijos formą. Mes su jumis susisieksime ir sutarsime detales. Jei iškilo klausimų kreipkitės šiais kontaktais: mob. 864702839, el.p. info@tiesaislaisvina.lt.

Naujausia renginio informacija bus skelbiame šiame puslapyje ir facebook grupėje „Stop LGBT propaganda Lietuva”.

Parama

Mūsų organizacijos veikla niekada nebus finansuojame nei valstybinių, nei europinių fondų. Mes esame gyvybiškai priklausomi nuo paprastų piliečių paramos. Šios akcijos biudžetas yra apie 1000 Eur. Į tai įeina palapinė, tentai, lankstinukai, lipdukai, maikutės, kepuraitės ir kitos smulkios išlaidos. Kviečiame pagal galimybes prisidėti prie akcijos organizavimo finansine auka:

Viešoji įstaiga „Tiesa išlaisvina”
Kodas 306111195
A.s. LT317189900009700590

Iš anksto jums dėkojame!

Akcijos ATMINTINĖ

Meniu