Palaikykime P.Gražulį!

Rinkome parašus, dalinome lipdukus, diskutavome ir dalyvavome teismo posėdyje! Sekantis teismo posėdis įvyks 2024.06.20 (Ketvirtadienis) 13 val. Vilniaus apygardos teisme, Gedimino pr. 40. Kviečiame visus dalyvauti posėdyje ir prašyti Dievo, kad apšviestų teisėjų protus ir jie priimtų teisingą sprendimą. Malda galingas ginklas! Naudokimės juo!

Visi puikiai pažįsta buvusį LR Seimo narį Petrą Gražulį, kuris visada atvirai gynė prigimtinę šeimą ir pasisakė prieš LGBT ideologiją. Jam šiuo metu iškelta baudžiamoji byla pagal Baudžiamojo kodekso 170 str. Byla iškelta už viešai įvykusi ginčą su dviem homoseksualiais asmenimis. Ginčo įrašas čia.

Šiame pokalbyje P.Gražulis nieko baisaus nepasakė, gal kiek per daug emocionaliai išreiškė krikščionišką poziciją, kad homoseksualus gyvenimo būdas yra socialinis blogis, o jį gyvenantys asmenys yra išsigimę, nes Dievas sukūrė vyrą ir moterį. Pokalbis įvyko po LR Seimo posėdžio, kuriame LR Civilinės sąjungos įstatymas praėjo pirmą stadiją. Tai buvo skaudus smūgis P.Gražuliui, kuris visą gyvenimą gynė priešingą poziciją. Natūralu, kad jis buvo supykęs ir giliai nusivylęs. Savo pasisakyme P.Gražulis smerkė ne pačius LGBT žmones, bet jų daromą nuodėmę. Tai yra du skirtingi dalykai. Dievas moko mylėti nusidėjėlį, bet nekęsti nuodėmės. Pokalbyje dalyvavę LGBT žmonės priėmė P.Gražulio pyktį asmeniškai. Negana to P.Gražulis buvo išprovokuotas žiniasklaidos. Jis neplanavo turėti tokio pokalbio, pats nekvietė žiniasklaidos, jos neieškojo, bet buvo užkluptas savo giliam nusivylime ir pyktyje.

Jei teismas nubaus P.Gražulį, tai bus precedentas, kuris atvers galimybę traukti baudžiamojon atsakomybėn visus, kurie viešai kategoriškai smerkia homoseksualų gyvenimo būdą. Nesame dideli P.Gražulio gerbėjai, bet jo baudžiamosios bylos baigtis turės milžinišką poveikį tolimesnei žodžio ir pažiūrų laisvei Lietuvoje.

Todėl kviečiame pasirašyti peticiją!

Kuo daugiau parašų surinksime, tuo didesnė moralinė parama pasieks P.Gražulį. Tai mūsų draugiškumo išraiška žmogui, kuris daugiau kaip 30 metų viešai pasisakė už mums brangias vertybes. Po parašų rinkimo Lukiškių aikštėje žadame dalyvauti teismo posėdyje.

Meniu